RMK Kõrvemaa kevadjooksu võitsid Viljar Vallimäe ja Evelin Talts 28.04

Täna toimunud RMK Kõrvemaa kevadjooksu võitsid Eesti Maratonitiimi liikmed Viljar Vallimäe ja Evelin Talts.Kõrvemaal nautis täna liikumisrõõmu ligi poolteisttuhat spordisõpra.

Täna Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses meeleolukalt möödunud sportlik päev algas RMK lastejooksudega, kus osales arvukalt tublisid lapsi, kes kõik said osalemise eest toredad auhinnad ja vahva diplomi. Jooksu järgselt said soovijad osaleda RMK looduskoolis.

Kell 12 startinud põhijooksu, 16 km distantsile registreerus ligi seitsesada erinevas vanuses jooksusõbra. Võitis Eesti Maratonitiimi kuuluv Viljar Vallimäe. Teisele kohale tuli Ilja Nikolajev ja kolmanda koha võitis triatlonist Priit Ailt. Naiste seas tuli RMK Kõrvemaa Kevadjooksu võitjaks samuti Eesti Maratonitiimi liige Evelin Talts, teisena lõpetas täna Janelle Tarum ja kolmandana Kaisa Kukk. Lisaks põhidistantsile jooksid sajad harrastajad ka 6 km pikkusel rajal. Kõikide jooksudistantside peale kokku nautis täna Kõrvemaal liikumisrõõmu ligi poolteisttuhat spordisõbra.

Kevadjooks oli teine osavõistlus RMK Kõrvemaa Neliküritusest. Järgmine osavõistlus on 14. juulil toimuv RMK Kõrvemaa Rahvatriatlon.