Kalade tundmaõppimine võistlusel "Tulevik algab siin 2023"

Kohtla-Järve gümnaasium korraldas Kohtla-Nõmmel Kaevandusmuuseumis riigigümnaasiumide teadusvõistluse "Tulevik algab siin 2023". Võistlus on riigigümnaasiumide seas populaarne, võistlusel osalesid 14 gümnaasiumi võistkonnad, kes lahendasid erinevaid loodus- ja täppisteaduste valdkonna ülesandeid. Loodussõbraliku käitumise propageerimiseks ning projekti ja Läänemere tuura tegevuste tutvustamiseks koostasime koos Eesti Loodushoiu Keskusega kalade tundmaõppimise ja tänapäevaste kalastiku seiremetoodikate praktilise kasutamise ülesande. Ülesanne tekitas elevust ja pälvis kiidusõnu!


Rahastab Euroopa Liit. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu ega Euroopa Kliima-, Infrastruktuuri- ja Keskkonna Rakendusameti (CINEA) seisukohti. Nende eest ei ole vastutav ei Euroopa Liit ega CINEA.

Projekt “Läänemere tuura asurkonna taastamine Eesti vetes” (LIFE21-NAT-EE-LIFE Baltic Sturgeon) viiakse ellu Euroopa Liidu LIFE programmi ja projekti elluviijate rahalisel toel.